Вітальня
ДИЗАЙН

Сучасний дизайн мініатюрного офісного приміщення, чи дизайн великого заміського будинку? Величина - не головне, важлива унікальність та відчуття стилю. Інтер’єрна мода сучасності - це в першу чергу різноманітність та втілення власних бажань і фантазій.

Розкішна та простора вітальня, стримана романтична спальня та зручна кухня… Професійні дизайнери нашої команди готові перетворити звичайний будинок в щось особливе та неповторне.

Що важливо в створенні дизайну?

  1. Простота. Справжній майстер завжди прагне позбутися зайвих деталей, які відволікають від основної задумки інтер’єру. Все геніальне - просто.
  2. Вільний простір та доступ до світла. Мінімум меблів, великі вікна, які пропускають багато світла - ідеальне рішення для організації студійного інтер’єру.
  3. Поєднання стилів. Досвідчений дизайнер з легкістю поєднає навіть ті стилі, які здаються абсолютно протилежними. Це підкреслить багатогранність, глибину та особливість авторської ідеї.

Дизайн інтер’єру - це мистецтво, яке може створити лише майстер. Потрібен дизайн квартири чи будинку? Наші спеціалісти ретельно продумають кожну дрібничку та підкреслять оригінальність вашого будинку. Довіртесь нам, і ви отримаєте сучасне, зручне та стильне приміщення.

Дизайн вітальні

КОНТАКТИ

З понеділка по суботу, з 9-00 до 20-00, ми готові до спілкування за телефоном: +380 68 669 6868

Для зв'язку з Вами ми також активно використовуємо можливості соціальних мереж та месенджерів.

Офіс ТОВ "Гедеон" знаходиться за адресою:
IQ Бізнес-Центр, вул. Болсуновська, 13-15, м. Київ